O společnosti

FRIZA spol. s.r.o. působí na českém trhu již od roku 1992. Od prvopočátku se společnost zabývala distribucí zmrzlin Algida od společností Unilever ČR.

V prvních letech své existence FRIZA působila jen v okresu Kladno, Rakovník a Beroun. V roce 2000 rozšířila svoji distribuci v západočeském kraji. V roce 2005 došlo k dalšímu rozšíření v západočeském a severočeském kraji.

V současnosti naše společnost provozuje DEPO v Dýšiné u Plzně

TIP Frost

V roce 2010 vytvořili distributoři Algidy společnost, která má název TIP Frost. Společnost má celoplošnou distribuci po celé ČR a prezentuje se společnými ceníky a katalogy jak pro Algidu a Nanuka, tak i pro druhotný sortiment.

Distribuce

Naše společnost je především zaměřena na distribuci zmrzlin Algida ale nabízí i jiné mražené výrobky především pro Retail a Gastronomii. Naše nabídka obsahuje přibližně 500 druhů výrobků ( Ryby, Hranolky, Zeleniny, Pečiva a Masa )

Společnost disponuje 12-ti speciálními mrazírenskými vozy, které slouží k přepravě zboží k zákazníkovi. Pro společnost pracuje 9 obchodních zástupců, kteří pravidelně navštěvují naše zákazníky.